RSS
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 08.06.2016, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja

Informacje o inspekcji

Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego
Robert Cieszyński

tel. (52) 349-7744 (sekretariat)
tel. (52) 349-7591
fax. (52) 349-7752
e-mail: geodezja@bydgoszcz.uw.gov.pl
pokój nr 82A budynek B (wieżowiec)

Wojewódzka Inspekcja Geodezyjna i Kartograficzna

Oddział Geodezji i Kartografii

Arkadiusz Warda – Kierownik Oddziału Geodezji i Kartografii
awarda@bydgoszcz.uw.gov.pl 
tel. (52) 349-77-58
pokój nr 82B

Iwona Owczarz - Starszy Inspektor Wojewódzki ds. skarg i kontroli w dziedzinie geodezji i                                       kartografii
iowczarz@bydgoszcz.uw.gov.pl 
tel. (52) 349-77-49
pokój nr 82

Jolanta Walerych - Inspektor Wojewódzki ds. państwowego zasobu geodezyjnego i                                                     kartograficznego
jwalerych@bydgoszcz.uw.gov.pl 
tel. (52) 349-77-44
pokój nr 82B

Mariola Tatkowska – Referent Prawny ds. ewidencji gruntów i budynków 
mtatkowska@bydgoszcz.uw.gov.pl 
tel. (52) 349-74-25
pokój nr 83A

Oddział Kontroli Geodezyjnej i Kartograficznej

Alina Pawlaczyk - Kierownik Oddziału Kontroli Geodezyjnej i Kartograficznej 
apawlaczyk@bydgoszcz.uw.gov.pl 
tel. (52) 349-77-49
pokój nr 82

Małgorzata Kowalewska - Starszy Inspektor ds. budżetu i dzienników praktyki zawodowej 
kowalewskam@bydgoszcz.uw.gov.pl 
tel. (52) 349-77-44
pokój nr 82B

Marian Wojciul – Inspektor Wojewódzki ds. kontroli i skarg w dziedzinie geodezji i kartografii
mwojciul@bydgoszcz.uw.gov.pl
tel. (52) 349-74-25
pokój nr 83A



Opublikował: Alina Pawlaczyk
Publikacja dnia: 08.06.2016
Podpisał: Alina Pawlaczyk
Dokument z dnia: 18.04.2011
Dokument oglądany razy: 5 052